KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8369297
nr 836 9297
Akvarell
Kina, 1700-/1800-tal, 24x21
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 15 juli 2013
kl 19:28:53
450 kr
350 kr
450 kr
500 kr
700 kr
800 kr
1.200 kr
900 kr
6
1.200 kr
6
1.300 kr
6
1.500 kr